Hutnik-UsługiHutnik-Usługi

Sprzątamy zawodowo od wielu lat

DSC_9183

Sp. z o.o.  Hutnik-Usługi od 2001 roku specjalizuje się w usługach sprzątania biur, obiektów handlowych, obiektów przemysłowych (hal, magazynów) oraz terenów zielonych i obiektów użyteczności publicznej. Nie tylko realizujemy usługi, ale także doradzamy i dbamy o rozwój. Decydując się na całoroczną współpracę z zakresu utrzymywania czystości, mogą Państwo liczyć na:

 • całkowite przejście spraw personalnych i płacowych,
 • atrakcyjne warunki finansowania zakupów środków chemicznych i higienicznych,
 • brak konieczności ponoszenia wydatków na zakup i eksploatację sprzętu,
 • ubezpieczenie świadczonych usług od odpowiedzialności cywilnej.

Misja

Naszą misją jest stworzenie naszym klientom takich warunków higienicznych w ich środowisku pracy, aby mogli skupiać się na rozwijaniu swojego głównego biznesu stawiając nam wysokie wymagania.
My zaś chcemy te wymagania realizować dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wysokiej klasy sprzętu i ekologicznych środków czystości – mając na uwadze zdrowie i komfort pracy naszych klientów, ich pracowników oraz naszego personelu sprzątającego.

Wizja

Eko-Lider w regionie poprzez nieustanne poszukiwanie innowacyjnych technologii z zastosowaniem proekologicznych rozwiązań.

Kompleksowa obsługa

Posiadamy doświadczenie w utrzymaniu czystości m.in.:

 • biurowców klasy A,
 • budynków administracyjno-biurowych,
 • zakładów w których obowiązuje wysoki reżim higieniczny (system HACCP, standard BRC IoP – Global Standard – Packaging),
 • zakładów produkujących dla sektora automotive,
 • zakładów poligraficznych i drukarskich,
 • placówkach handlowych,
 • obiektach służby zdrowia,
 • budynkach banków,
 • obiektach żywienia zbiorowego.

W cyklu całorocznym utrzymujemy w czystości tereny zewnętrzne: zielone i utwardzone – z zagospodarowaniem terenów włącznie oraz obsługą akcji zima.

Jakość i zasady

Sp. z o.o.  Hutnik-Usługi jako członek Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, prowadząc działalność gospodarczą w branży usług utrzymania czystości, stosuje i przestrzega zapisów kodeksu etyki dla przedsiębiorców opracowanego przez Izbę.
Kodeks określa między innymi: stosunki z Klientami, stosunki z akcjonariuszami, udziałowcami i innymi inwestorami, stosunki z pracownikami, stosunki z kontrahentami, relacje z konkurencją, środowisko naturalne, zamówienia publiczne.
Sp. z o. o.  Hutnik-Usługi wdrożyła własny system jakości polegający na :

 • wydaniu i stosowaniu polityki jakości;
 • wydaniu i stosowaniu polityki bezpieczeństwa informacji;
 • wydaniu i stosowaniu polityki BHP;
 

HUTNIK – USŁUGI SP. z o.o.

Doświadczenie, personel, elastyczność

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, wykorzystywany w procesie realizacji usługi sprzęt i środki renomowanych producentów gwarantują wykonywanie zleconych nam zadań na bardzo wysokim poziomie. W trakcie realizacji umowy przejmujemy codzienną troskę o wygląd i higienę sprzątanych obiektów oraz terenów zewnętrznych a jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość.

Personel

Nasi pracownicy są wyposażeni w oznakowane ubrania robocze, co ułatwia identyfikację naszej firmy na danym obiekcie. Każda brygada sprzątająca posiada swojego lidera, a poszczególne brygady są kontrolowane przez osobę z nadzoru, która jednocześnie pozostaje w stałym kontakcie z osobą reprezentującą naszego Zleceniodawcę. W razie potrzeby dysponujemy serwisem uzupełniającym, gotowym do pracy 7 dni w tygodniu. Ponadto personel wykonujący prace w obiektach, w których obowiązuje wysoki reżim higieniczny posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz odpowiednie szkolenia.

Elastyczność

Proponujemy Państwu gotowe warianty świadczonych przez nas usług. Usługa może być również „skrojona na miarę”, zgodnie z Państwa życzeniem. Cena uzależniona jest między innymi od: częstotliwości wykonywania prac, ich zakresu, rodzaju i wielkości powierzchni, specyfiki i standardu obiektu.

 

Usługi świadczymy przy użyciu energooszczędnych urządzeń oraz sprzętu renomowanych marek, takich jak: TENNANT, KARCHER, VERMOP, 3M a także środków czyszczących skutecznych w działaniu, bezpiecznych dla otoczenia i środowiska takich marek jak: BUZIL, KIEHL, TANA.


Husqvarna Hutnik Usługi