Hutnik-UsługiHutnik-Usługi

Sprzątanie obiektów biurowych

Czystość i estetyka w pomieszczeniach biurowych w sposób znaczący wpływa na wydajność i efektywność pracy. Czyste i uporządkowane biuro budzi również zaufanie klientów, gości firmy, a także prowadzi do zapewnienia w pełni funkcjonalnego środowiska pracy oraz dobrego samopoczucia pracowników.

To Państwo decydują o częstotliwości i godzinach rozpoczęcia prac porządkowych w zależności od potrzeb i wymagań. Nasze usługi mogą odbywać się zarówno codziennie jak i raz w tygodniu.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy Państwu zaproponować gotowe warianty zakresów usług:

Warianty sprzątania biur

Pobierz

 
 

Sprzątanie zakładów przemysłowych

Dzisiaj sprzątanie w zakładach przemysłowych to nie tylko utrzymanie w czystości hal produkcyjnych i magazynowych ale dbałość o nie zanieczyszczanie materiałów i surowców w nich znajdujących się.
Bardzo ważne jest też utrzymywanie w odpowiedniej czystości zaplecza higieniczno-sanitarnego poprzez regularne mycie i dezynfekcję.

Opracowaliśmy dwa warianty kompleksowych usług dedykowanych właśnie dla takich obiektów:

Wariant podstawowy kompleksowych usług dedykowanych

Pobierz

Wariant rozszerzony kompleksowych usług dedykowanych

Pobierz
 

Usługi specjalistyczne

Dopasowując się do wysokich wymagań stawianych przez Klientów, oprócz regularnych usług porządkowo – czystościowych wykonujemy następującą gamę usług specjalistycznych:

 • czyszczenie wykładzin dywanowych
 • doczyszczanie posadzek
 • zabezpieczenie podłóg wyprawami polimerowymi
 • renowacja podłóg drewnianych
 • czyszczenie parą
 • gruntowne sprzątanie obiektów po budowie i remoncie
 
 
 

Utrzymanie terenów zielonych

Na wizerunek budynku w ogromnym stopniu wpływa jego otoczenie, dlatego w ramach kompleksowej obsługi obiektów utrzymujemy tereny zielone i utwardzone.

Proponujemy podstawowy zakres prac wchodzących w skład takiej usługi:

 

Obsługa ``Akcji Zima``

W ramach tzw. akcji zima dbamy o bezpieczeństwo na terenach zewnętrznych naszych Klientów odśnieżając drogi wewnętrzne, place, parkingi.

Zakres prac wykonywanych w systemie całodobowym:

 • odśnieżanie ręczne,
 • odśnieżanie ciężkim sprzętem,
 • odśnieżanie chodników, parkingów, placów manewrowych,
 • posypywanie środkami antypoślizgowymi,
 • wywóz zalegającego śniegu,
 • pryzmowanie śniegu.
 
 
 

Usługi księgowe

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, kwalifikacjach i wszechstronnej wiedzy naszej kadry księgowej i kadrowo-płacowej, w 2012r. utworzyliśmy Biuro Usług Księgowych.

Oferujemy fachową, kompetentną i kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową oraz kadrowo-płacową, indywidualne warunki współpracy oraz elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Specjalizujemy się w obsłudze firm usługowych, usługowo-handlowych oraz organizacji non-profit prowadzących pełne księgi rachunkowe.

Usługi świadczą osoby posiadające licencje Ministra Finansów.

Jeśli poszukujecie Państwo biura księgowego, które zagwarantuje Wam wysoki poziom obsługi oraz najwyższą zawodową staranność świadczonych usług, to zapraszamy do nas.