Hutnik-usługiHutnik-usługi

Sprzątamy zawodowo od wielu lat

DSC_9183

Sp. z o.o. “Hutnik-Usługi”od 2001 roku specjalizuje się w usługach sprzątania biur, obiektów handlowych, obiektów przemysłowych (hal, magazynów) oraz terenów zielonych i obiektów użyteczności publicznej. Nie tylko realizujemy usługi, ale także doradzamy i dbamy o rozwój. Decydując się na całoroczną współpracę z zakresu utrzymywania czystości, mogą Państwo liczyć na:

 • całkowite przejęcie spraw personalnych i płacowych,
 • atrakcyjne warunki finansowania zakupów środków chemicznych i higienicznych,
 • brak konieczności ponoszenia wydatków na zakup i eksploatację sprzętu,
 • ubezpieczenie świadczonych usług od odpowiedzialności cywilnej.

Misja

Naszą misją jest stworzenie naszym klientom takich warunków higienicznych w ich środowisku pracy, aby mogli skupiać się na rozwijaniu swojego głównego biznesu stawiając nam wysokie wymagania.
My zaś chcemy te wymagania realizować dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wysokiej klasy sprzętu i ekologicznych środków czystości – mając na uwadze zdrowie i komfort pracy naszych klientów, ich pracowników oraz naszego personelu sprzątającego.

Wizja

Eko-Lider w regionie poprzez nieustanne poszukiwanie innowacyjnych technologii z zastosowaniem proekologicznych rozwiązań.

Kompleksowa obsługa

Posiadamy doświadczenie w utrzymaniu czystości m.in.:

 • biurowców klasy A,
 • budynków administracyjno-biurowych,
 • zakładów w których obowiązuje wysoki reżim higieniczny (system HACCP, standard BRC IoP – Global Standard – Packaging),
 • zakładów produkujących dla sektora automotive,
 • zakładów poligraficznych i drukarskich,
 • placówkach handlowych,
 • obiektach służby zdrowia,
 • budynkach banków,
 • obiektach żywienia zbiorowego.

W cyklu całorocznym utrzymujemy w czystości tereny zewnętrzne: zielone i utwardzone – z zagospodarowaniem terenów włącznie oraz obsługą akcji zima.

Jakość i zasady

Sp. z o.o. “Hutnik-Usługi” jako członek Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, prowadząc działalność gospodarczą w branży usług utrzymania czystości, stosuje i przestrzega zapisów kodeksu etyki dla przedsiębiorców opracowanego przez Izbę.
Kodeks określa między innymi: stosunki z Klientami, stosunki z akcjonariuszami, udziałowcami i innymi inwestorami, stosunki z pracownikami, stosunki z kontrahentami, relacje z konkurencją, środowisko naturalne, zamówienia publiczne.
Sp. z o. o. “Hutnik-Usługi” wdrożyła własny system jakości polegający na :

 • wydaniu i stosowaniu polityki jakości;
 • wydaniu i stosowaniu polityki bezpieczeństwa informacji;
 • wydaniu i stosowaniu polityki BHP;
 

HUTNIK – USŁUGI SP. z o.o.

Doświadczenie, personel, elastyczność

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, wykorzystywany w procesie realizacji usługi sprzęt i środki renomowanych producentów gwarantują wykonywanie zleconych nam zadań na bardzo wysokim poziomie. W trakcie realizacji umowy przejmujemy codzienną troskę o wygląd i higienę sprzątanych obiektów oraz terenów zewnętrznych a jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość.

Personel

Nasi pracownicy są wyposażeni w oznakowane ubrania robocze, co ułatwia identyfikację naszej firmy na danym obiekcie. Każda brygada sprzątająca posiada swojego lidera, a poszczególne brygady są kontrolowane przez osobę z nadzoru, która jednocześnie pozostaje w stałym kontakcie z osobą reprezentującą naszego Zleceniodawcę. W razie potrzeby dysponujemy serwisem uzupełniającym, gotowym do pracy 7 dni w tygodniu. Ponadto personel wykonujący prace w obiektach, w których obowiązuje wysoki reżim higieniczny posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz odpowiednie szkolenia.

Elastyczność

Proponujemy Państwu gotowe warianty świadczonych przez nas usług. Usługa może być również „skrojona na miarę”, zgodnie z Państwa życzeniem. Cena uzależniona jest między innymi od: częstotliwości wykonywania prac, ich zakresu, rodzaju i wielkości powierzchni, specyfiki i standardu obiektu.

 

Kadra zarządzająca

Prezes Zarządu

Małgorzata Gruszka

Ukończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie, kierunek zarządzanie i marketing oraz studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, kierunek finanse i rachunkowość. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w firmach produkcyjnej, handlowo-usługowej, współpracując z biegłymi rewidentami oraz prowadząc własną działalność gospodarczą.
Chcąc dogłębnie poznać branżę usług utrzymania czystości, uczestniczyła w wielu szkoleniach producenckich i kursach organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości, w tym: „Operator usług utrzymania czystości I, II i III stopnia”, „ Trener Akredytowany przy Polskiej Izbie Gospodarczej Czystości”, a także w wielu innych specjalistycznych szkoleniach branżowych, z zakresu zarządzania jakością i środowiskiem.

Ze Spółką „Hutnik-Usługi” związana jest od 2001r., a od 2003r. pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Kierownik Działu Usług Utrzymania Czystości, Prokurent

Józef Wiktor

Na stanowisku kierowniczym od 2001r., a z branżą usług utrzymania czystości oraz utrzymania terenów zielonych i utwardzonych związany jest od 1994r.
Doświadczenie zawodowe i wiedza praktyczna poparte są wieloma szkoleniami producenckimi, specjalistycznymi i branżowymi.
Najważniejsze z nich to:

 • trzystopniowy kurs akredytowany przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości „Operator usług utrzymania czystości I, II i III stopnia”
 • szkolenie dla kontrolerów jakości i bhp w branży usług utrzymania czystości organizowane przez TUV Akademia Polska Sp. z o.o.
 • szkolenie nt.: „Zasady GHP/GMP oraz HACCP w zakresie mycia i dezynfekcji”

Zastępca Kierownika Działu Usług Utrzymania Czystości

Renata Zaręba

Z firmą związana jest od 2001r. Problematykę profesjonalnego utrzymania czystości zna od podstaw, zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej, co poparte jest wieloma szkoleniami. Najważniejsze z nich to:

 • trzystopniowy kurs akredytowany przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości „Operator usług utrzymania czystości I, II i III stopnia”
 • szkolenie nt. „Zasady GHP/GMP oraz HACCP w zakresie mycia i dezynfekcji”
 • kurs „Doradca zawodowy”
 • szkolenie dla kadry zarządzającej w ramach projektu „Czystość w zgodzie ze środowiskiem. Program rozwiązań ekologicznych dla branży sprzątającej”

Corocznie bierze udział w szkoleniach producenckich i branżowych. Zajmuje się problematyką osób niepełnosprawnych w naszej firmie. Od 2014r pełni funkcję Zastępcy Kierownika.

Główna księgowa, Kierownik Biura Usług Księgowych

Beata Kóska

Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach (specjalność bankowość), Wyższą Szkołę Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej (specjalność rachunkowość i finanse), a także studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunkach: „Rachunkowość” oraz „Controlling”.
W 2006r. uzyskała Certyfikat Księgowy Ministra Finansów (nr 13405/2006) poświadczający kwalifikacje zawodowe uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, m.in. w firmie handlowo-usługowej, Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Biurze Rachunkowym, obsługując podmioty o różnych profilach działalności i o różnych formach prawnych.
Corocznie uczestniczy w specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości, podatków oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych i pozyskiwania pomocy publicznej na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.
Główna księgowa Spółki „Hutnik-Usługi” od 2007r.

Dział Handlowy

Przemysław Jakimowicz

Ukończył studia na kierunku Promocja, Reklama, Public Relations.
Posiada wieloletnie doświadczenie handlowe w firmach handlowych i usługowych.
Pracuje w Spółce „Hutnik-Usługi” od 2015r.

PARK MASZYN I ŚRODKI CHEMICZNE

Energooszczędność & Renoma


Usługi świadczymy przy użyciu energooszczędnych urządzeń oraz sprzętu renomowanych marek, takich jak: TENNANT, KARCHER, VERMOP, 3M a także środków czyszczących skutecznych w działaniu, bezpiecznych dla otoczenia i środowiska takich marek jak: BUZIL, KIEHL, TANA.


 

Skontaktuj się z nami

Napisz nam, która z usług Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby w zakresie utrzymania czystości lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Kościuszki 111 | 32-650 Kęty

Telefony

+48 538 437 235
+48 33 8446205
+48 33 8446251

Poniedziałek - Piątek

Biuro czynne od 6:00 do 16:00.

Adresy e-mail

biuro@hutnikuslugi.com.pl
hutnikuslugi@poczta.onet.pl